Přihlášení
Zapomenuté heslo
Registrace

Přidat inzerát (zdarma)
912 inzerátů 327 inzerentů

Nová mexická bola Anděl bílá těhotenská rolnička


Nová mexická bola Anděl bílá těhotenská rolnička
  • Nová mexická bola Anděl bílá těhotenská rolnička
  • Nová mexická bola Anděl bílá těhotenská rolnička
  • Nová mexická bola Anděl bílá těhotenská rolnička
  • Nová mexická bola Anděl bílá těhotenská rolnička
  • Nová mexická bola Anděl bílá těhotenská rolnička
  • Nová mexická bola Anděl bílá těhotenská rolnička
Cena: 350,00 Kč
Datum přidání 22.03.2017 22:39
Zobrazení inzerátu 99
V kategorii Dámské těhotenské oblečení
Lokalita Jihomoravský kraj (Brno-město)
Typ Prodej
Stav Nové
Vytisknout inzerát
Nová mexická bola se vzorem Andílka na přední straně boly, zadní strana motiv srdíček, uvnitř klícky bílá kulička s minixylofonem. Součástí je dlouhá saténová černá šňůrka, která je zdobená skleněnými murano korálkami laděných do bílé jemné barvy a korálky z tibetského stříbra.
Baleno v dárkovém organzovém sáčku.
Vhodné jako pěkný dárek pro budoucí maminu.
Univerzální bílé provedení pro obě pohlaví miminka.

Těhotenská rolnička se nosí zavěšená na dlouhé šňůrce v oblasti rostoucího bříška, tiché zvonění boly uklidňuje miminko v bříšku.

Bola je hudební těhotenský doplněk, který zdůrazní Vaše rostoucí bříško a nenechá nikoho na pochybách, že pod srdíčkem nosíte miminko. Zvonění Boly působí velmi uklidňujícím dojmem, vyrovnává energie v těle a pomáhá harmonizovat čakry.

BÍLÁ barvička boly je vhodná pro obě pohlaví miminka, univerzální.

Tato konkrétní bílá luxusní mexická bola symbolizuje pro svou nositelku čistotu, nejvyšší dokonalost, otevřenost a upřímnost. Bílá barva působí také rozjasňujícím dojmem

Jedná se o nové originální exkluzivní zboží.

Šperk je zabalen v sáčku z organzy. Je tedy vhodný i jako pěkný dárek pro budoucí maminku, těhulku, manželku, přítelkyni, dceru, kolegyni z práce, apod.

Šperk se také hodí jako pěkný doplněk na profi focení těhotenského bříška.

Bola bude hezkým doplňkem k Vašemu těhotenskému šatníku a nikoho nenechá na pochybách, že pod srdíčkem nosíte miminko.

Bola je zavěšena na černé saténové dostatečně dlouhé šňůrce, ozdobena skleněnými murano korálkami a korálky z tibetského stříbra.

Mexická Bola je originální hudební šperk nejen pro nastávající maminky. Magické a příjemné zvuky boly uklidňují miminko během celého těhotenství.

Neobyčejné zvonění boly vzniká pohybem nebo chůzí ženy. Bola visí na dlouhém provázku, který si můžete upravit dle Vašeho rostoucího bříška.Uvnitř kuličky, je minixylofon vydávající při pohybu tiché a příjemné zvuky.

Každá Bola má svou specifickou, trochu jinou melodii a tak nikdy nebudou znít dva šperky úplně stejně. Vždy je to ale velmi jemný a příjemný zvuk, žádné hlasité cinkání.

Miminko tento zvuk slyší uvnitř matčina bříška a díky častému opakování si ho zapamatuje a považuje ho za známý a uklidňující. Právě proto ho nosí tradičně mexické, balijské či indické těhotné ženy, od kterých se tato tradice šíří dále.

Děťátko je schopné tyto zvuky vnímat již od 20. týdne těhotenství. Po narození nic nekončí, bola bude i nadále jemným zvoněním Vaše miminko uklidňovat. Bola tak opravdu funguje.

Své využití po porodu rozhodně Bola neztrácí, naopak je tím, co pomůže mamince navodit dítěti příjemné a uklidňující pocity třeba při kojení nebo před spánkem. Dítě zvuk dobře zná a připomíná mu bezpečí mateřského lůna, které mu ve velkém světě najednou chybí.

Můžete bolu zavěsit nad miminko do postýlky, všít do oblíbené hračky, uchovat dítěti na památku nebo i nadále bolu nosit jako vkusný a originální šperk.

Mexická Bola by měla být vnímána především jako symbol mateřství, klidu a lásky mezi matkou a dítětem. Je ale také krásným šperkem, kterým uděláte radost každé těhotné ženě.

Poštovné doporučená zásilka 50 Kč
Dobírka 90 Kč, nebo osobní odběr Brno.

Inzerent

*

Rychlý kontakt


Podobné inzeráty