Přihlášení
Zapomenuté heslo
Registrace

Přidat inzerát (zdarma)
912 inzerátů 327 inzerentů

Nová těhotenská rolnička mexická bola luxusní


Nová těhotenská rolnička mexická bola luxusní
  • Nová těhotenská rolnička mexická bola luxusní
  • Nová těhotenská rolnička mexická bola luxusní
  • Nová těhotenská rolnička mexická bola luxusní
  • Nová těhotenská rolnička mexická bola luxusní
  • Nová těhotenská rolnička mexická bola luxusní
  • Nová těhotenská rolnička mexická bola luxusní
Cena: 450,00 Kč
Datum přidání 22.03.2017 23:20
Zobrazení inzerátu 91
V kategorii Dámské těhotenské oblečení
Lokalita Jihomoravský kraj (Brno-město)
Typ Prodej
Stav Nové
Vytisknout inzerát
Slyšeli jste pojem mexická Bola a nevíte, co to je? Nebo jste snad viděli těhotnou ženu s přívěškem na dlouhé šňůrce a zaujalo vás, co je to za módu nosit šperky až na břiše? Pak vězte, že to není žádný nový výmysl nebo rozmar. Mexická Bola je tradiční hudební přívěsek pro těhotné ženy, které nosí národy v Mexiku, na Bali nebo v Indii již dlouhé generace. Má totiž uklidňující vliv na miminko v bříšku i následně po porodu. Díky svému půvabu i účinkům si tento krásný šperk získává čím dál větší oblibu mezi těhotnými ženami napříč všemi kontinenty.

Nabízím novou mexickou bolu v provedení malinové tmavě růžové vnitřní kuličky (rolničky) uvnitř klícky.

Možné využít na více způsobů nošení na bříšku ! Variabilní provedení, korálky lze libovolně přeskládávat, měnit si pořadí a seskupení, tak jak se vám líbí, tím pádem si můžete každý den vytvořit jiný vzor šperku. Záleží jen na Vás jakou variantu zvolíte :-)

Barvička boly je vhodná pro pohlaví miminka - holčičku.

Jedná se o nové originální exkluzivní zboží.

Zvonění Boly působí velmi uklidňujícím dojmem, vyrovnává energie v těle a pomáhá harmonizovat čakry.

Šperk je zabalen v sáčku z organzy. Je tedy vhodný i jako pěkný dárek pro budoucí maminku, těhulku, manželku, přítelkyni, dceru, kolegyni z práce, apod.

Šperk se také hodí jako pěkný doplněk na profi focení těhotenského bříška.

Bola bude hezkým doplňkem k Vašemu těhotenskému šatníku a nikoho nenechá na pochybách, že pod srdíčkem nosíte miminko.

Bola je zavěšena na černé saténové dostatečně dlouhé šňůrce, ozdobena skleněnými murano korálkami a korálky z tibetského stříbra.

Mexická Bola je originální hudební šperk nejen pro nastávající maminky. Magické a příjemné zvuky boly uklidňují miminko během celého těhotenství.

Neobyčejné zvonění boly vzniká pohybem nebo chůzí ženy. Bola visí na dlouhém provázku, který si můžete upravit dle Vašeho rostoucího bříška.Uvnitř kuličky, je minixylofon vydávající při pohybu tiché a příjemné zvuky.

Každá Bola má svou specifickou, trochu jinou melodii a tak nikdy nebudou znít dva šperky úplně stejně. Vždy je to ale velmi jemný a příjemný zvuk, žádné hlasité cinkání.

Miminko tento zvuk slyší uvnitř matčina bříška a díky častému opakování si ho zapamatuje a považuje ho za známý a uklidňující. Právě proto ho nosí tradičně mexické, balijské či indické těhotné ženy, od kterých se tato tradice šíří dále.

Děťátko je schopné tyto zvuky vnímat již od 20. týdne těhotenství. Po narození nic nekončí, bola bude i nadále jemným zvoněním Vaše miminko uklidňovat. Bola tak opravdu funguje.

Své využití po porodu rozhodně Bola neztrácí, naopak je tím, co pomůže mamince navodit dítěti příjemné a uklidňující pocity třeba při kojení nebo před spánkem. Dítě zvuk dobře zná a připomíná mu bezpečí mateřského lůna, které mu ve velkém světě najednou chybí.

Můžete bolu zavěsit nad miminko do postýlky, všít do oblíbené hračky, uchovat dítěti na památku nebo i nadále bolu nosit jako vkusný a originální šperk.

Mexická Bola by měla být vnímána především jako symbol mateřství, klidu a lásky mezi matkou a dítětem. Je ale také krásným šperkem, kterým uděláte radost každé těhotné ženě.V mé nabídce naleznete také jednoduché mexické boly bez zdobení, za nižší cenu - více barev vnitřních kuliček na výběr.

Inzerent

*

Rychlý kontakt


Podobné inzeráty